Kullanım Koşulları
Kullanım Koşulları
www.akhisarosb.org.tr alan adları altında yayınlanmakta olan, Akhisar Organize Sanayi Bölgesi’nin Resmi Web Sİtesi'ndeki her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge, ticari marka ve her tür fikri mülkiyet, Akhisar Organize Sanayi Bölgesi ile bağlı genel müdürlükleri veya bağlı şirketlerine aittir. Yalnızca sahipleri tarafından ve sahiplerinin izni ile kullanılmaktadır ve telif hakları kapsamındadır. İzinsiz değişiklik yapmak, kopyalamak, kiralamak, ödünç vermek, iletmek ve yayınlamak yasaktır. Bu siteden alınan her türlü ses, görüntü, yazı içeren hiçbir bilgi ve belge satılamaz veya herhangi bir kâr amacıyla dağıtılamaz.

Akhisar Organize Sanayi Bölgesi 'nin sitesindeki bağlantılar sizi Akhisar Organize Sanayi Bölgesi ağının dışına götürebilir. Akhisar Organize Sanayi Bölgesi, bu sitelerin içeriği, doğruluğu veya işleviyle ilgili olarak, hiç bir sorumluluk üstlenmez. Bu bağlantılar iyi niyet çerçevesinde ve kolaylık sağlama amacıyla sunulmaktadır. Akhisar Organize Sanayi Bölgesi, bağlantısını verdiğimiz sitelerde daha sonra olabilecek herhangi bir değişiklikten sorumlu değildir. Akhisar Organize Sanayi Bölgesi, Akhisar Organize Sanayi Bölgesi 'ne bağlı genel müdürlükler, şirketler veya bu sitenin oluşturulması, üretilmesi veya iletilmesinde yer alan diğer herhangi bir üçüncü taraf bu siteye erişim veya sitenin kullanımından doğabilecek herhangi bir doğrudan, dolaylı, arızi, tali veya cezai zarar, ziyan veya hasardan ötürü sorumlu tutulamaz.

Bu sitedeki her şey olduğu gibi sunulmaktadır. Akhisar Organize Sanayi Bölgesi veya bağlı genel müdürlük ve şirketlerinden herhangi biri, bu sitede yer alan herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belgenin belirli bir amaca uygunluğunu garanti etmez. Ayrıca, bu siteye erişiminiz, kullanmanız veya bu siteden herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge indirmeniz nedeniyle bilgisayar donanımınızda veya diğer varlıklarınızda olabilecek herhangi bir hasar veya bulaşabilecek bir virüsten Akhisar Organize Sanayi Bölgesi sorumlu tutulamaz. İnternet aracılığıyla Akhisar Organize Sanayi Bölgesi 'ne ilettiğiniz her tür bilginin (her tür yorum, öneri, fikir, grafik, vb dahil), size veya başka herhangi bir kişiye herhangi bir ödeme yapılmaksızın, sınırsız kullanım hakkı yalnızca Akhisar Organize Sanayi Bölgesi mülkiyetine geçecektir. Ayrıca, bu tür bilgiler tarafımızca gizli tutulmak zorunda değildir.

18 yaşından küçüklerin, Akhisar Organize Sanayi Bölgesi Web Sitesine, velileri veya vasilerinden izin almaksızın bilgi sunmalarından Akhisar Organize Sanayi Bölgesi sorumlu tutulamaz
  • u
  • u
  • u
  • u
  • u
  • u