logo
 • OSOS

  Otomatik Sayaç Okuma Sistemi
 • Çevre Dostu OSB

  info@akhisarosb.org.tr
 • Kayalıoğlu Mah. Akhisar OSB
  10. Cd. No:16 45230 Akhisar MANİSA

 • Tel: +90 236 427 20 33

  Faks: +90 236 427 20 09
  Güvenlik:+90 236 427 26 85


Haberler

Akhisar OSB Yönetimi, tekrar Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Cengiz ERGÜN'ü Tebrik Etti.

Akhisar OSB Yönetimi, 31 Mart’ta gerçekleştirilen mahalli idare seçimlerinin ardından Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevine tekrar seçilen Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz ERGÜN'ü tebrik etti.

İhracatçı Firmalarımız için Ticaret Bakanlığı'ndan Ülke Masaları Bültenleri

Ticaret Bakanlığı Dış Temsilcilikler ve Uluslararası Etkinlikler Genel Müdürlüğü, hazırladıkları ülkeleri tanıtıcı bültenler ile ihracatçı firmaları desteklemeye çalışıyor.

TYH ULUSLARARASI TEKSTİL PAZARLAMA SAN. VE TİC. A.Ş. AKHİSAR ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ 3 ŞUBESİ de İşyeri Açma ve Çalışma Ruhsatı'nı aldı.

TYH Uluslararası Tekstil Pazarlama San. Ve Tic. A.Ş. Akhisar Organize Sanayi Bölgesi 3 Şubesi’nin İşyeri açma ve Çalışma Ruhsatı, Akhisar OSB Yönetim Kurulu Başkanı Ali ÇINARLI tarafından firma yetkilisine verilmiştir.

Akhisar OSB Yönetimi, Akhisar İlçe Emniyet Müdürü Engin PINAR’ı Makamında Ziyaret Etti

Türk Polis Teşkilatının 174. Kuruluş Yıldönümü vesilesiyle Akhisar OSB Yönetimi, Akhisar İlçe Emniyet Müdürü Sn. Engin PINAR’ı makamında ziyaret ederek tebriklerini iletti.

Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu’ya Tebrik Ziyareti

Akhisar Organize Sanayi Bölgesi Yöneticileri, Akhisar Belediye Başkanı Besim DUTLULU’yu makamında ziyaret etti.

Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Mustafa VARANK ve Gençlik ve Spor Bakanımız Dr. Mehmet Muharrem KASAPOĞLU Akhisar OSB'de temaslarda bulundu.

Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sn. Mustafa VARANK ve Gençlik ve Spor Bakanımız Sn. Dr. Mehmet Muharrem KASAPOĞLU 29.03.2019 tarihinde Akhisar OSB'deydi.

ÇULLAS YAPI MALZEMELERİ SAN. VE DIŞ TİC. A.Ş. de İşyeri Açma ve Çalışma Ruhsatı'nı aldı.

Çullas Yapı Malzemeleri Sanayi ve Dış Ticaret Anonim Şirketi Akhisar Şubesi’nin İşyeri Açma ve Çalışma Ruhsatı, Akhisar OSB Yönetim Kurulu Başkanı Ali ÇINARLI tarafından firma yetkilisine verilmiştir.

2019/16 sayılı Manisa İli Mahalli Çevre Kurulu Kararı

2019 tarih ve 16 sayılı Mahalli Çevre Kurulu Kararı 1inci Gündem maddesi İlimiz içerisindeki resmi kurum ve özel işletmelere Sıfır Atık Projesi ile ilgili sorumluluklar vermektedir.

Akhisar OSB'den Muharip Gaziler Derneğine Anlamlı Ziyaret

Akhisar OSB Yönetim Kurulu, 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü'nde Türkiye Muharip Gaziler Derneği Akhisar Temsilciliği'ne anlamlı bir ziyarette bulundu.

Akhisar OSB’den Ziraat Odası Başkanı'na Tebrik Ziyareti

Akhisar OSB Yönetim Kurulu, Akhisar Ziraat Odası'na 3. kez tekrar Başkan seçilen Ahmet AKBUĞA’yı makamında ziyaret ederek tebrik dileklerinde bulundular.

2019 YEKDEM Öngörüleri

Elektrik Piyasası Düzenleme Kurulu 2019 yılı YEKDEM öngörüleri yayımlanmıştır.

İş Sağlığı ve Güvenliğinin Geliştirilmesi'ne Destek Hibe Programı

"Özellikle Maden Sektöründe İş Sağlığı ve Güvenliğinin Geliştirilmesi" operasyonu altında AB destekli 6 milyon Avro'luk hibe programı gerçekleştirileceği bildirilmiştir.

İSTİHDAM SEFERBERLİĞİ

“BURASI TÜRKIYE BURADA İŞ VAR” sloganıyla İSTİHDAM SEFERBERLİĞİ 2019 başlatılmıştır.

Akhisar OSB'de 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlaması

Akhisar OSB Müdürlüğü kadın personelinin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlandı.

Akhisar OSB'de Tam Teşekküllü Ambulans Aracımız Hizmete Girdi.

AKHİSAR OSB'de bulunan işletmelerde meydana gelen kazalarda acil ilk yardım hizmeti vermek amacıyla Manisa İl Sağlık Müdürlüğü ile imzalanan protokol gereği temin edilen tam teşekküllü ambulans aracı, 25.02.2019 tarihinde AKHİSAR OSB Yönetim Kurulu tarafından Manisa İl Sağlık Müdürlüğü'ne teslim edilmişltir.

Antalya OSB, eğitim hizmetleri kapsamında "İtfaiye Elemanı Yetiştirme Kursları" düzenleyecek.

Antalya Organize Sanayi Bölgesi, eğitim hizmetleri kapsamında; Milli Eğitim Bakanlığı ve Antalya Bilim Üniversitesi paydaşlığıyla "İtfaiye Elemanı Yetiştirme Kursları" düzenleyecek.

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu'ndan Beşinci Başvuru Çağrı İlanı

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu 2014-2020 IPARD Programı (IPARD II Dönemi) BEŞİNCİ BAŞVURU ÇAĞRI İLANI. Bu Program Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından ortaklaşa finanse edilmektedir.

EUREKA - Çağrı Program Tarihleri Belirlenmiş Kümelenmeler

EUREKA; bütçesi kamu sermayelerinden oluşan devletlerarası bir ağ olup, araştırma merkezleri ve üniversiteler ile küçük ve büyük endüstriler arasında inovasyon esaslı girişimlerin rekabetçiliklerini güçlendirmek amacı taşır. 1985 yılında Türkiye'nin de aralarında bulunduğu 19 Avrupa ülkesi ve Avrupa Komisyonu tarafından kurulmuş olan EUREKA, zaman içerisinde işlevselliğin artmasıyla ağını genişleterek üye sayısını 43'e çıkartmıştır. Bunların yanında EUREKA'nın başlattığı yeni uygulama ile işbirliğini artırabilmek için Avrupa dışındaki Ar-Ge potansiyeli taşıyan ülkeler de ASOSYE Ülke statüsüyle EUREKA'ya dâhil olabilmektedir.

COS-CLUSTER-2018-03-02 PROJE TEKLİF ÇAĞRISI

COSME Programı kapsamında "Avrupa Küme Mükemmeliyet Programı" proje teklif çağrısı yayımlanmıştır. Bu çağrının GENEL AMACI, küme yönetimi mükemmelliğini güçlendirmek ve yeni bir "ClusterXchange" pilot programının uygulanması da dâhil olmak üzere Avrupa genelinde kümeler ve uzman ekosistemler arasındaki alışveriş ve stratejik ortaklıkları kolaylaştırmaktır. Yüksek kaliteli küme yönetimi ve kümeler arasındaki stratejik bağlantılar dünya standartlarında kümelenmelerin kilit unsurları olması nedeniyle, bu çağrı kapsamında KOBİ rekabetçiliğini teşvik etmek ve işletmelerin kümelerin sunabileceği yenilik ve büyüme potansiyelini kullanarak küresel pazarlara başarıyla erişmelerine yardımcı olmak amaçlanmaktadır.

Avrupa Girişimciliği Teşvik Ödülleri 2019 Başvuruları Başladı

Ulusal, bölgesel veya yerel düzeyde girişimciliğin ve KOBİ’lerin geliştirilmesine yönelik yaratıcı ve başarılı model ve projeler geliştiren ve uygulayan kurum/kuruluşların katılabileceği ödül yarışması bu yıl Avrupa Komisyonu tarafından verilen karar doğrultusunda altı kategoride gerçekleştirilecek.

Zafer Kalkınma Ajansı'ndan 2019 yılı Destekleri

Zafer Kalkınma Ajansı 2019 yılı için Destek Programlarını ilan etti.