logo
 • OSOS

  Otomatik Sayaç Okuma Sistemi
 • Çevre Dostu OSB

  info@akhisarosb.org.tr
 • Kayalıoğlu Mah. Akhisar OSB
  10. Cd. No:16 45230 Akhisar MANİSA

 • Tel: +90 236 427 20 33

  Faks: +90 236 427 20 09


Haberler

Zafer Kalkınma Ajansı'ndan 2018 Yılı Teknik Destek ve Fizibilite Desteği

2018 Yılı Teknik Destek ve Fizibilite Desteği Programları 03.09.2018 tarihinde Zafer Kalkınma Ajansı resmi internet sitesinde ilan edilmiştir.

Sanayicilerimize Yurt Dışında Yatırım İmkanı

Türk Amerikan İş Adamları Derneği (TABA-AmCham), Türkiye’nin uluslararası arenadaki gücünü arttırmak, ülkemizin marka değerini yükseltmek, iş adamlarının ufkunu genişletmek ve onları bu doğrultuda söz sahibi yapabilmek gayesiyle bir çalışma başlatmıştır.

KOBİGEL KOBİ GELİŞİM DESTEK PROGRAMI 2018-01 SAYILI PROJE TEKLİF ÇAĞRISI

KOBİGEL KOBİ GELİŞİM DESTEK PROGRAMI 2018-01 sayılı Proje Teklif Çağrısı yapılmıştır. Bu çağrının amacı "İllerde Rekabet Avantajına Sahip İmalat Sanayi Sektörleri ve Yazılım Sektörlerindeki KOBİ'lerin Rekabet Gücünün Geliştirilmesi"dir.

Akhisar-Mecidiye hattı otobüsleri Akhisar OSB'ye de hizmet verecek...

Akhisar - Mecidiye hattında çalışan toplu taşıma araçlarının Akhisar Organize Sanayi Bölgesi servis saatleri tarafımıza iletilmiştir.

On Birinci Kalkınma Planı Çalışmaları

Kalkınma Bakanlığı tarafından On Birinci Kalkınma Planı hazırlıkları kapsamında ajansların koordinasyonunda 81 ilde çalışmalar yürütülmesi kararlaştırılmıştır.

ZAFER KALKINMA AJANSI'NDAN 2018 YILI PROJE TEKLİF ÇAĞRILARI

Zafer Kalkınma Ajansı tarafından 2018 Yılı Proje Teklif Çağrıları kapsamında 27 Aralık 2017 tarihinde saat 14:00’da Uşak Ticaret ve Sanayi Odası’nda yapılacak açılış toplantısı ile toplam bütçesi 30 Milyon TL olan 2 (iki) mali destek programı ilan edilecektir.

Yerli ve Yabancı Yatırımcıların İl Yatırım Destek Ofislerine Yönlendirilmesi

Manisa il merkezi ve ilçelerindeki ilgili kuruluşlara İl Yatırım Destek Ofisi ile ilgili bilgilendirme.

Verimlilik Proje Ödülleri 2018 yılı ödül ve değerlendirme süreci başladı.

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından her yıl düzenlenen Verimlilik Proje Ödülleri 2018 yılı ödül ve değerlendirme süreci başladı. Sanayi ve hizmet sektörlerinde faaliyet gösteren işletmeler ve kamu kurumları uygulamış oldukları verimliliği artırma projeleri ile ödüle başvurabileceklerdir. Son başvuru tarihi 9 Ocak 2018.

OSBlerdeki Binalara Vergi Muafiyeti

Organize Sanayi Bölgesindeki Binalar eğer kiraya verilmediyse Bina Vergisi muafiyetine sahip.

AKHİSAR ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNDE YAPILACAK İTFAİYE BİNASI İÇİN PROTOKOL İMZALANDI.

Manisa Büyükşehir Belediyesi ile Akhisar Organize Sanayi Bölgesi arasında yapılan protokol ile Akhisar Organize Sanayi Bölgesi’nde ilk etapta 3 araçlık itfaiye birimi kazandırılacak. Protokol, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün makamında 25 Eylül 2017 tarihinde imzalandı.

Zafer-in Operasyonu

İşletmenize Değer Katma Sırası Sizde! Kendinize ve çalışanlarınıza yatırım yapın, uyum yeteneğinizi arttırın!

2017 YILI UYGULAMALI GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMLERİ BAŞLIYOR.

Zafer Kalkınma Ajansı ile KOSGEB arasında imzalanan protokol kapsamında 2017 yılı İkinci Dönem Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi (2017UGE-02) başvuruya açılmıştır.