logo
 • OSOS

  Otomatik Sayaç Okuma Sistemi
 • Çevre Dostu OSB

  info@akhisarosb.org.tr
 • Kayalıoğlu Mah. Akhisar OSB
  10. Cd. No:16 45230 Akhisar MANİSA

 • Tel: +90 236 427 20 33

  Faks: +90 236 427 20 09
  Güvenlik:+90 236 427 26 85


Haberler

İno-Suit İnovasyon Odaklı Mentorlük Programı 1 Ekim 2019'da başlıyor!!!

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından yürütülen İno-Suit İnovasyon Odaklı Mentörlük Programının 2019 yılı Ekim ayında başlayacak yeni dönemi için son başvuru tarihi 20 Ağustos 2019 olarak belirlenmiştir.

Her kurban, lösemili çocuklara can!

Kurban ibadetinizi LÖSEV'e vekalet vererek gerçekleştirdiğinizde, Lösemili- Kanserli Çocuklar ile Yetişkin Kanser Hastalarına 12 ay boyunca taze et ürünü sağlamış olursunuz.

DORABOX POLİSTREN AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ. de İşyeri Açma ve Çalışma Ruhsatı'nı aldı.

DORABOX POLİSTREN AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.’nin İşyeri açma ve Çalışma Ruhsatı, Akhisar OSB Yönetim Kurulu Başkanı Ali ÇINARLI tarafından firma yetkilisine verilmiştir.

Yapı kayıt bedeli ödeme süresi uzatıldı!

01.07.2019 tarih ve 30818 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan, 1267 sayılı Cumhurbaşkanı kararına göre yapı kayıt belgesi ödemelerinin süresi uzatılmıştır.

9 Haziran Dünya Akreditasyon Günü

9 Haziran Dünya Akreditasyon Günü kutlu olsun.

2 Haziran 2019 Pazar günü 09:00-15:00 arası Enerji Kesintisi

Akhisar OSB'de 2 Haziran 2019 Pazar günü 09:00-15:00 arası 6 saat süreyle Enerji Kesintisi uygulanacaktır.

İvme Finansman Paketi ile 30 Milyar TL finansman sağlanacak

İvme Finansman Paketi 23 Mayıs 2019 tarihinde açıklandı.

AKHİSAR OSB 3. OLAĞAN GENEL KURULU GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Akhisar Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Genel Kurulu Toplantısı Akhisar Belediyesi Meclis Salonu’nda Organize Sanayi Bölgesi yatırımcılarının katılımıyla yapıldı.

2019 YEKDEM Öngörüleri Revize Edilmiştir.

Elektrik Piyasası Düzenleme Kurulu 2019 yılı YEKDEM öngörülerini revize etmiştir.

Suriye ile Ticarette Verilecek Gümrük Hizmetleri hk. 2019/16 Genelgesi

Gümrükler Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan 2019/16 Sayılı Genelge - Suriye ile Ticarette Verilecek Gümrük Hizmetleri ilişikte bilgilerinize sunulmuştur.

Akhisar OSB Yönetimi'nin Ankara Temasları

Akhisar OSB Yönetim Kurulu Başkanı Ali ÇINARLI, Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin AL ve Bölge Müdürü Mete DEMİR, Ankara'da Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ve Enerji Bakanlığı ile birlikte çeşitli temaslarda bulundu.

Aliya İzzetbegoviç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin Yaz Stajı ve Beceri Eğitimi Hk. Duyurusu

Aliya İzzetbegoviç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri Yaz Stajı ve Beceri Eğitimi yapacakları firmalara ihtiyaç duymaktadır.

Zeynep Gülin Öngör Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde Staj Çalışması Hk. Duyuru

2019-2020 Öğretim Yılı başından itibaren Akhisar OSB'deki İşletmelerin Beceri Eğitimi'ne almak istediği öğrenci sayıları ile ilgili Zeynep Gülin Öngör Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi duyurusu.

Zafer Kalkınma Ajansı 2019 Yılı Teknik Destek Programı

Akhisar OSB Katılımcılarına Teknik Destek Programı kapsamında Eğitimler başlıyor.

6 NO'LU ACİL SAĞLIK HİZMETLERİ İSTASYONU BUGÜN BÖLGEMİZDE HİZMETE GİRMİŞTİR.

AKHİSAR OSB'de bulunan işletmelere ve 10 km çapta acil ilk yardım hizmeti verecek olan 6 no'lu Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu açılmıştır.

“Türkiye Ekonomisinin Yeşil Büyüme Yolunda Kalkınmasını Desteklemek Amacıyla Sürdürülebilir Biyokütle Kullanımı” Projesi Kapsamında Çağrılar Açıldı

Tarımsal Araştırmalar ve Politikalar Genel Müdürlüğü (TAGEM), sürdürülebilir biyokütle kullanımı projesi kapsamında ısı ve enerji üretimi için proje çağrısına çıktı.

Ege Bölgesi Savunma Sanayi&Tedarikçi Zirvesi

Ege Bölgesi Savunma Sanayi&Tedarikçi Zirvesi, 13-14 Haziran 2019 tarihlerinde 2. kez İzmir’de.

Akhisar OSB Yönetimi, tekrar Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Cengiz ERGÜN'ü Tebrik Etti.

Akhisar OSB Yönetimi, 31 Mart’ta gerçekleştirilen mahalli idare seçimlerinin ardından Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevine tekrar seçilen Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz ERGÜN'ü tebrik etti.

İhracatçı Firmalarımız için Ticaret Bakanlığı'ndan Ülke Masaları Bültenleri

Ticaret Bakanlığı Dış Temsilcilikler ve Uluslararası Etkinlikler Genel Müdürlüğü, hazırladıkları ülkeleri tanıtıcı bültenler ile ihracatçı firmaları desteklemeye çalışıyor.

TYH ULUSLARARASI TEKSTİL PAZARLAMA SAN. VE TİC. A.Ş. AKHİSAR ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ 3 ŞUBESİ de İşyeri Açma ve Çalışma Ruhsatı'nı aldı.

TYH Uluslararası Tekstil Pazarlama San. Ve Tic. A.Ş. Akhisar Organize Sanayi Bölgesi 3 Şubesi’nin İşyeri açma ve Çalışma Ruhsatı, Akhisar OSB Yönetim Kurulu Başkanı Ali ÇINARLI tarafından firma yetkilisine verilmiştir.

Akhisar OSB Yönetimi, Akhisar İlçe Emniyet Müdürü Engin PINAR’ı Makamında Ziyaret Etti

Türk Polis Teşkilatının 174. Kuruluş Yıldönümü vesilesiyle Akhisar OSB Yönetimi, Akhisar İlçe Emniyet Müdürü Sn. Engin PINAR’ı makamında ziyaret ederek tebriklerini iletti.